Pohoda 2020 potvrzuje Lykke Li, FKA Twigs nebo Richieho Hawtina

FKA Twigs FKA Twigs

Pohoda nespí a od listopadu přichází s dalšími velkými jmény. Na trenčínské letiště dorazí Richie Hawtin a FKA Twigs, ale i Lykke Li, která měla být po loňském zrušeném koncertu prvním headlinerem letošního ročníku. Nakonec jsme si ale museli počkat až do ledna. Podobně také Glass Animals přijedou vynahradit zrušené vystoupení z roku 2018. 

Dvacátý čtvrtý ročník festivalu tak prozatím ovládnou popovější melodie. V kontextu žánrů mezi ostatními vyčnívá producent Richie Hawtin aka Plastikman, který se z klubů Detroitu, mekky techna, dopracoval ke spolupráci na výstavách muzeí nejzvučnějších jmen jako Guggenheim v New Yorku nebo pařížské Centre Pompidou. Různá média ve své tvorbě propojuje také tanečnice, zpěvačka a producentka FKA Twigs, která díky vlastní všestrannosti i spojením s filmaři a animátory dává vzniknout velkolepým audiovizuálním podívaným  ať už jde o její klipy, živá vystoupení či autorský taneční film Soundtrack 7

Line-up se ale přes zimu zaplnil mnohem víc. Na trenčínském letišti, kromě již uvedených, vystoupí také Stormzy, The Libertines, Kevin Morby, Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs Pigs a mnoho dalších. 

Pohoda 2020, Trenčín - letiště, 9. – 12. 7. 20

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.