Space Love vyšlou v pátek další album, vzápětí jej doprovodí remixy

Space Love vyšlou v pátek další album, vzápětí jej doprovodí remixy

Po návratu osudové dvojice z anglického venkova do českých luhů je to nezastavitelná smršť. Loni album, na začátku roku jakbysmet, a nyní vesmírnou plavbu čeká další exkurze. Disco Inferno bude vysláno v pátek. Jak může napovědět pojmenování alba, také tentokrát půjde o vášnivou elektroniku. „Hlavní důvod, proč jsme se vrátili z Anglie, byl ten, že se nám stýskalo po Čechách, Češích a po českým jazyku,” dodává Vojta Novák alias Voodoo. „Baví nás to nadále, a proto je i celý Disco Inferno mluvený česky. Mě osobně baví hlas Aky a podle mě osobně kontextualně nejlíp zapadá k hudbě, kterou jsem udělal. Hudba je totiž opět o našem vztahu z mýho pohledu, takže prakticky o mým soužití s Ájou.”

Novinku zároveň doprovodí remixy spřízněných muzikantských duší, své si mají o týden dál říct Edgar ze Schwarzprior anebo Dizzcock z Lightning Glove. Jak je zvykem, Space Love jsou notně audiovizuální, tudíž už jen AKA dodává, že na klipech se pilně pracuje.

„Napínáme vás už dlouho a má to důvod. Disco Inferno je největší srdcovka, kterou jsme kdy dali dohromady,” slibují svorně Voodoo s Akou, které jsme nedávno zastihli během brněnské Audiovize. Dále je bude možné zastihnout na festivalu Kruh v Ústí nad Labem (14. 10.), na Halloween Party v Ostravě (27. 10.) či s Die alten Maschinen v Pardubicích (14. 11.).

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.