The Prostitutes vyhlásili turné, vrchol proběhne křtem nového alba

The Prostitutes vyhlásili turné, vrchol proběhne křtem nového alba

Po třech letech se připomínají pražští The Prostitutes s novým albem, Zum Passer vyjde 1. prosince, kdy také proběhne křest v Praze. Nové album má být tím nejsyrovějším, co skupina nahrála. Frontman skupiny, Adrian T. Bell, letos získal cenu Apollo za své sólové Different World

The Prostitutes album natáčeli v krušnohorské hospodě U Pašeráka, od čehož se odvíjí také jeho pojmenování. S novinkou se skupina pokusila postihnout „rozporuplnou atmosféru krušnohorských lesů, luk, uranových dolů a pracovních táborů.” Zum Passer – jejich nejsyrovější a nejméně učesaná nahrávka – původně vznikla jako experiment před plánovanou pauzou.

Křtu, jenž proběhne první prosincový den, se zúčastní také písničkář Lukas Landa, který je usazený ve Švýcarsku a právě dokončuje své druhé album, a Drumax a Vidras. Během večera proběhne i křest skupiny Apollinaire, kteří představí album pražských nocí a večerů se jménem Nocturne. Zbylé koncerty objedou The Prostitutes společně s Luno.

The Prostitutes na turné:

17/11 Olomouc – Jazz Tibet Club (+ Luno)
18/11 Brno – Mersey (+ Luno)
01/12 Praha – MeetFactory (The Prostitutes + Appollinaire + Lukas Landa + Drumax a Vidras)
02/12 Plzeň – Anděl Café (+ Luno)
11/12 Děčín – Garage Noir (+ Luno)
12/12 Pardubice – Žlutý pes (+ Luno)

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.