V březnu v Ostravě nuda nebude. Tři koncertní večery, noise na sto způsobů

LSD and the Search For God LSD and the Search For God

Ostravští promotéři Chee Chaak přichystali na třetí měsíc v roce trojici koncertů, v němž se opět budou vzývat krásy hudebního hluku a ruchu ve všech možných podobách. Útočištěm se jako vždy stane Plan B Hardcore Café.

Již ve středu 2. března se představí sanfranciská parta LSD and the Search For God, servírující omamný drogový opar kráčející ve stopách těch nejlepších tradic noise popu. Komu už se omrzeli čím dál uhlazenější The Pains of Being Pure at Heart, najdou nové miláčky právě u této pětice. Jak je zvykem, support obstará kapela z luhů a hájů tuzemských, konkrétně Superego Kid.

Další veselí se chystá na 25. března. Holy Wave, sebranka z texaského Austinu, přiveze psychedelický rock and roll načichlý beatlesovským retrem a hitovou potencí. Doprovodí je zasněně-zemitá poezie ostravské lo-fi písničkářky moin moin, pro kterou máme s každou další písní čím dál větší zalíbení.

Do třetice, 28. března, se pak můžeme těšit na zahraniční trojboj, který to vezme hezky od podlahy. Zběsilí Italové La confraternita del purgatorio jsou jedni z nejhlasitějších harcovníků, kteří prý kdy v Ostravě kdy hráli. Nyní se vrací na místo činu. A s sebou přibírají ještě přímočaré noiserockové Rakušany Dead and Friends a americké garage punkové Sick Thoughts. Zvukový bordel, kam se podíváš.

Chee Chaak tips, Plan B Hardcore Café | program – březen:

02/03 LSD and the Search For God + Superego Kid

25/03 Holy Wave + moin moin

28/03 La confraternita del purgatorio + Dead and Friends + Sick Thoughts

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.