Prodavač Prodavač Marcel Skýba

Devátý Gram Bazaar oslaví dekádu labelu Starcastic

Vinylů není nikdy dost, a tak se 10. září uskuteční na pražské Náplavce a v Klubu FAMU již deváté pokračování vinylové burzy Gram Bazaar. Jak je dobrým zvykem, vše se nebude točit jenom kolem prodejních pultů, na kterých budou lákavé zboží nabízet specializovaní prodejci (kompletní seznam hledejte zde) i soukromníci, ale chystá se také porce koncertů. A porce to bude tentokrát více než vydatná.

Deset let totiž ten den oslaví label Starcastic a popřát mu přijde hned devět kapel z jeho stáje. Těšit se můžeme na v životní formě hrající Please The Trees, hutnou psychedelii Jelly Belly, DJ set Ohm Square, hořkosladký pop Prodavače, konceptuální audiovizuální projekt Videos, dráždivý synthpop VIYU a další silnou slovenskou elektronickou vlnu – BulpFoolkAutumnist. Bezplatně se přitom dostanete jak na bazar, tak na koncerty v prostorách FAMU.

Gram Bazaar vol. 9, Praha – Náplavka + klub FAMU, 10. 9. 16

Komentáře

vychází za podpory

EEA and Norway grants
Nadace Český hudební fond
Ministerstvo kultury ČR

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.