Dizzcockův Noční jezdec už brázdí internety, brázdit bude i koncerty

Dizzcock Dizzcock Václav Mach

Nejvýraznější český elektronik současnosti, Ondřej Bělíček aka Dizzcock, žene vpřed. Sotva dorezonovala jeho Vinylou oceněná prvotina, vysílá do světa porci dráždivého, agresivnějšího grimeu, neeklekticky následujícího nejnovější trendy britských klubů. Night Rider  vychází pod hlavičkou Red For Coulourblind a poslouchat jej a objednávat mp3 či kazetovou verzi můžete na Bandcampu.

Dizzcock přitom nelení a s Nočním jezdcem vyráží také na koncerty. Kdo je poblíž Olomouce, může jej už dnes zastihnout v rámci PAFu při projekci filmu Between the World and Me, který vzešel z nedávných společných aktivit s Lumírem Nyklem a Janem Šrámkem (aka VJ Kolouchem), a v neděli při živé premiéře Night Ridera. Příští týden v pátek, 9. prosince, pak bude k vidění na Ozvěnách Vinyly v pražském Café V Lese.

Dobrou zprávou na konec budiž, že Dizzcock opět roztáčí kola i s post-raveovými Lightning Glove, kteří se sžívají s novou zkušebnou a pracují na novém albu.

TAG:

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.