God Is An Astronaut se ukáží v Praze i Bratislavě, do Vídně s nimi vyrazí The Ills

God Is An Astronaut se ukáží v Praze i Bratislavě, do Vídně s nimi vyrazí The Ills

Irská představa vesmírného kolonizátorství se protne se slovenskými hymnami The Ills. Nepůjde přesto o premiéru, The Ills už si s postrockem God Is An Astronaut zavdali. V legendární vídeňské Areně půjde o do třetice všeho dobrého, zahrají si jako předskokani díky dobrým vztahům. Postrocková smršť přitom stihne i Prahu a Bratislavu.

Také The Ills právě propagují stále aktuální, své třetí studiové Zoya. „Je to taká tá bookerská nepoetická vec a poviem ti len, že máme šikovnú manažérku a bookerku, ktorá si turné GIAA všimla a kontaktovala priamo organizátora,” přibližil podrobnosti koncertu za skupinu Martin Iso Krajčír. „S kapelou sme hrali už dvakrát, takže to nie je naše ‚poprvé‘, vieme ale, že môžeme čakať fasa zvuk, veľké svetlá a veľa hlasnej hudby, takže sa samozrejme tešíme.”

God Is An Astronaut představí na právě probíhajícím turné svou v pořadí již sedmou desku Helios/Erebus. Krátký sugestivní sestřih jejich vystoupení v estonském Tallinnu si můžete vychutnat zde. Také The Ills mají nový klip, tím se prolínají tři koncerty ve třech hlavních městech Evropy.

God Is An Astronaut + The Ills, Vídeň – Arena, 19. 10. 15
God Is An Astronaut, Bratislava – Randal, 21. 10. 15
God Is An Astronaut, Praha – Futurum, 22. 10. 15

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.