Lišaj, Moin Moin, Acute Dose a Drutty – pestrý koktejl na Skleněné louce

Lišaj, Cassette Store Day 2015, Praha Lišaj, Cassette Store Day 2015, Praha Libor Galia

Jak za jeden večer uvidět hned tři naše oblíbence a objevy loňského roku a ještě k tomu možná další objev objevit? Stačí v sobotu 30. ledna sestoupit do prostor Sklepní scény brněnské Skleněné louky, kde se odehraje žánrově nespoutaný večírek čtyř kapel, rozkročený od křehkého lo-fi po experimentální midi-metal.

Lišaj představí své rapové boly schované ve vrstvách ruchu a šumu a vše navíc umocní projekcí. Moin Moin, brzy se chystající na vlakové turné, zahraje své křehké lo-fi písničkářství z nočního pokoje a navíc přihodí i svůj vůbec první set s celou kapelou. Acute Dose zatopí pod kotlem floutkovskými kytarovými hitovkami zakouřeného britského střihu. A konečně Drutty ukáží, jak to zní, když k hutným kytarovým riffům přidáte midi syntezátor. Experimentální černota.

Přidejte si k tomu vstup za hubičku (name your price startující na 80 korunách) a nejspíš už si akci od Naked Gay Kid právě poznamenáváte do kalendáře, že?

Lišaj + Moin Moin + Acute Dose + Drutty, Brno – Skleněná louka, 30. 1. 16

vychází za podpory
EEA and Norway grants
Ministerstvo kultury ČR
Nadace Český hudební fond
NADACE ŽIVOT UMĚLCE

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.